Be the first to review this product
LaSiesta Aniversario Zebra Family hammock bio cotton
Out of stock
SKU
LS-ANH18-19-OLD
| EAN | 4025122932028 |
|---|---|
| Origin | Colombia |
| Manufacturer | LaSiesta |
| Product type | Family Hammock |
| Manufacturer Product Line | Aniversario |
| Color | beige |
| greutate | 2.2 |
| ready for dispatch (Days/Hours) | 48h |
| Recycled | Nu |
| persons | 3 persons |
| Dimensions | 400 x 180 cm |
| Width of lying surface | 180 |
| Lățime aprox. | 180 |
| Lungimea suprafeței de culcare | 260 |
| Spreader bar Length | n/a |
| Spreader bar Length | 0,00 cm |
| capacitate maximă de încărcare | 160 |
| Lying surface approx. | 260 x 180 cm |
| material | cotton |
| certificate | GOTS |
| Pillow included | Nu |
| Carrying bag included | Nu |
| Hammock included | Nu |
| Stand included | Nu |
Customer Reviews



