Be the first to review this product
LaSiesta Bossanova Muscade - hamac king-size cu macrameu din bumbac organic, bej
Acest hamac de familie, realizat în conformitate cu tradiția braziliană, este făcut manual. În primul rând, este vorba despre frumosul macrameu: firele de urzeală ale hamacului sunt legate cu pricepere. Acest lucru nu este doar atractiv din punct de vedere vizual, ci înseamnă, de asemenea, că greutatea hamacului este distribuită foarte uniform. Atunci când vă întindeți într-un astfel de hamac, aveți literalmente senzația că plutiți. Cealaltă specialitate este așa-numita "verandă". Acestea sunt marginile de pe părțile laterale ale hamacelor. Acestea sunt, de asemenea, înnodate manual.
Suprafață mare de întins
Cu suprafața sa mare de întins, Bossanova Muscade nu este doar o atracție vizuală. Hamacul are loc pentru tineri și bătrâni deopotrivă și este omologat pentru o sarcină totală de 200 de kilograme. Hamacul este confecționat din bumbac organic ecologic și prietenos cu pielea. Poate fi spălat la mașină, la un ciclu delicat, la 30 de grade.
- Macrameu și bordură realizate manual
- Culoare: bej
- Material: 100 la sută bumbac organic de înaltă calitate
- Capacitate de încărcare: 200 de kilograme
- Suprafața de întins: 260 x 180 cm, lungime totală: 400 cm
- Distanța dintre punctele de montare: 1,5 metri: 360 cm
| EAN | 4025122943703 |
|---|---|
| Origin | Colombia |
| Manufacturer | LaSiesta |
| Product type | Double Hammock |
| Manufacturer Product Line | Organic Cotton Kingsize Classic Hammock |
| Color | beige |
| greutate | 2.5 |
| Recycled | Nu |
| persons | 3 persons |
| Dimensions | 400 x 180 cm |
| Height | n/a |
| number of layers | Single Layered |
| Width of lying surface | 180 |
| Lățime aprox. | 180 |
| Lungimea suprafeței de culcare | 260 |
| Lungime totală aprox. | 400 |
| Spreader bar Length | n/a |
| Spreader bar Length | 0,00 cm |
| capacitate maximă de încărcare | 200 |
| Lying surface approx. | 260 x 180 cm |
| Required minimum distance (cm) | 360 |
| material | cotton |
| Pillow included | Nu |
| Carrying bag included | Nu |
| Hammock included | Da |
| Stand included | Nu |





