Be the first to review this product
LaSiesta Colibri Camo Sahara
Out of stock
SKU
LS-CLH20-C6-OLD
| Origin | India |
|---|---|
| Manufacturer | LaSiesta |
| Product type | Single Travel Hammock |
| Manufacturer Product Line | Colibri Camo |
| Color | beige |
| greutate | 1 |
| ready for dispatch (Days/Hours) | 48h |
| Recycled | Nu |
| persons | 2 persons |
| Dimensions | 300 x 200 kg |
| number of layers | Single Layered |
| Width of lying surface | 200 |
| Lățime aprox. | 200 |
| Lungimea suprafeței de culcare | 300 |
| Lungime totală aprox. | 300 |
| Spreader bar Length | n/a |
| Spreader bar Length | 0,00 cm |
| capacitate maximă de încărcare | 180 |
| Lying surface approx. | 300 x 200 cm |
| Required minimum distance (cm) | 290 |
| material | polyester |
| Pillow included | Nu |
| Carrying bag included | Da |
| Hammock included | Da |
| Stand included | Nu |
Customer Reviews
Ratings & Reviews
We found other products you might like!















