Be the first to review this product
Amazonas Florida kiwi hamac pânză kiwi
Florida kiwi este un hamac mic pentru o singură persoană. Resturile de bumbac au fost reciclate pentru țesătură. Acest tip de reciclare este ieftin și economisește resurse.
Florida kiwi este un hamac simplu, fără bară de împrăștiere. Este confecționat din bumbac reciclat. Prelucrarea resturilor de bumbac conservă resursele. Floria kiwi în verde proaspăt este un hamac din pânză ieftin pentru o singură persoană pentru a se relaxa în casă sau în grădină.
| EAN | 4030454005081 |
|---|---|
| Origin | China |
| Manufacturer | Amazonas |
| Product type | Single Hammock |
| Manufacturer Product Line | Florida |
| Color | green |
| greutate | 1.1 |
| ready for dispatch (Days/Hours) | 48h |
| Recycled | Nu |
| persons | 1 person |
| Dimensions | 320 x 120 cm |
| number of layers | Single Layered |
| Width of lying surface | 120 |
| Lățime aprox. | 120 |
| Lungimea suprafeței de culcare | 210 |
| Lungime totală aprox. | 320 |
| Spreader bar Length | n/a |
| Spreader bar Length | 0,00 cm |
| capacitate maximă de încărcare | 150 |
| Lying surface approx. | 210 x 120 cm |
| Required minimum distance (cm) | 280 |
| material | recycled cotton |
| Pillow included | Nu |
| Carrying bag included | Nu |
| Hammock included | Da |
| Stand included | Nu |



