Be the first to review this product
Posibil cel mai mare hamac din lume. Peste 6000 de fire de bumbac sunt folosite pentru a produce 6 metri pătrați de țesătură de hamac foarte bine țesută. Această minunată suprafață de întins este ținută în poziție de peste 30 de metri de corzi de suspensie foarte groase. Această combinație permite o capacitate maximă de încărcare de 280 kg, astfel încât acest hamac poate transporta cu ușurință mai multe persoane care, de asemenea, se pot întinde foarte confortabil în el datorită dimensiunilor sale.
Datorită dimensiunilor sale, nu poate fi combinat cu cadrele noastre. Vă recomandăm să instalați acest produs cu frânghii (de exemplu Smartrope)
| Suprafața de întins | aprox. 300 x 200 cm |
| Lungime totală | aprox. 450 cm |
| Greutate | aprox. 3,3 kg |
| Capacitate de încărcare | aprox. 280 kg |
Cadrul nu este inclus.
Dacă aveți nevoie de o capacitate de încărcare și mai mare, ar trebui să alegeți un hamac cu plasă mexicană (Family sau Jumbo). Aceste hamacuri cu noduri manuale sunt mai ieftine și pot susține o greutate de până la 400kg și pot fi întinse la orice lățime!
"
| EAN | 4030454002110 |
|---|---|
| Origin | Brazil |
| Manufacturer | Amazonas |
| Product type | Family Hammock |
| Manufacturer Product Line | Gigante |
| Color | red |
| greutate | 3.300000 |
| ready for dispatch (Days/Hours) | 72h |
| Recycled | Nu |
| persons | 4 or more persons |
| number of layers | Single Layered |
| Width of lying surface | 200 |
| Lățime aprox. | 200 |
| Lungimea suprafeței de culcare | 280 |
| Lungime totală aprox. | 400 |
| Spreader bar Length | n/a |
| capacitate maximă de încărcare | 280 |
| Lying surface approx. | 280 x 200 cm |
| Required minimum distance (cm) | 380 |
| material | cotton |
| Pillow included | Nu |
| Carrying bag included | Da |
| Hammock included | Da |
| Stand included | Nu |








