Be the first to review this product
Amazonas Scaun Globo Chair antracit - Scaun suspendat din lemn cu pernă de scaun rezistentă la intemperii
Scaunul Globo de la Amazonas este o piesă specială de mobilier de grădină. Mingea suspendată din lemn de molid laminat și impregnat este rezistentă la intemperii și este fabricată la o calitate înaltă în Europa. Scaunul sferic suspendat este potrivit pentru o persoană și poate fi folosit atât în grădină, cât și în interior.
Scaunul Globo este o minge suspendată din lemn cu o pernă mare pentru scaun. Husa acestui model este detașabilă și lavabilă. Țesătura gri antracit este realizată din acrilic vopsit prin filare. Această fibră sintetică este plăcut de moale ca bumbacul, dar mai robustă și mai ușor de întreținut. Materialul rezistent la intemperii este respingător de murdărie și rezistent la mucegai. Culorile nu se decolorează la soare la fel de repede ca țesăturile din bumbac, perna absoarbe mai puțină umiditate și, prin urmare, se usucă mai repede. Murdăria poate fi pur și simplu îndepărtată prin periere.
Scaunul Globo este asemănător unui leagăn de la Hollywood sau unui scaun suspendat foarte stabil pentru o persoană. Acesta poate fi montat pe tavan sau fixat în suportul Globo asortat.
- Înălțimea minimă de instalare: 175 cm
- Standul și protecția împotriva intemperiilor nu sunt incluse.
- Perna pentru scaun este inclusă.
- Dimensiunea pachetului: aprox. 126 x 80 x 31 cm
| EAN | 4030454006484 |
|---|---|
| Manufacturer Product Line | Globo Chair |
| Product type | Hammock Chair |
| greutate | 19.000000 |
| Manufacturer | Amazonas |
| Color | grey/silver |
| ready for dispatch (Days/Hours) | 96h |
| Origin | Poland |
| Recycled | Nu |
| Dimensions | 121 x 118 x 69 cm |
| Spreader bar Length | n/a |
| Spreader bar Length | 0,00 cm |
| Minimum suspension height approx (cm) | 175 |
| capacitate maximă de încărcare | 120 |
| Lying surface approx. | 121 x 118 x 69 cm |
| material | Acryl |
| persons | 1 person |
| Stand included | Nu |
| Pillow included | Da |
| Carrying bag included | Nu |















