Be the first to review this product
Amazonas Globo Royal Chair terracotta - Double hanging chair
Out of stock
SKU
AZ-2030852-OLD
| EAN | 4030454004770 |
|---|---|
| Manufacturer Product Line | Globo Royal Chair |
| Product type | Giant Hammock Chair |
| greutate | 28 |
| Manufacturer | Amazonas |
| Color | red |
| ready for dispatch (Days/Hours) | 72h |
| Origin | Poland |
| Recycled | Nu |
| Dimensions | 176 x 118 x 72 cm |
| Height | 118 cm |
| Spreader bar Length | n/a |
| Spreader bar Length | 0,00 cm |
| Minimum suspension height approx (cm) | 175 |
| capacitate maximă de încărcare | 200 |
| Lying surface approx. | 176 x 72 cm |
| material | Acryl |
| persons | 2 persons |
| Stand included | Nu |
| Pillow included | Da |
| Carrying bag included | Nu |
Customer Reviews
Ratings & Reviews
We found other products you might like!












