Be the first to review this product
Out of stock
SKU
MA-00630-OLD
| EAN | 9120055131427 |
|---|---|
| Origin | Mexico |
| Manufacturer | MacaMex |
| Product type | Double Hammock |
| Manufacturer Product Line | Matrimonial |
| Color | multicolor |
| greutate | 1.4 |
| ready for dispatch (Days/Hours) | 24h |
| Recycled | Nu |
| persons | 2 persons |
| Dimensions | 410 x 250 cm |
| Width of lying surface | 250 |
| Lățime aprox. | 250 |
| Lungimea suprafeței de culcare | 210 |
| Lungime totală aprox. | 410 |
| Spreader bar Length | n/a |
| Spreader bar Length | 0,00 cm |
| capacitate maximă de încărcare | 250 |
| Lying surface approx. | 210 x 250 cm |
| Required minimum distance (cm) | 370 |
| material | elltex |
| Pillow included | Nu |
| Carrying bag included | Nu |
| Hammock included | Da |
| Stand included | Nu |
Customer Reviews





