Be the first to review this product
Out of stock
SKU
MA-00022
Amaryllis dublu este realizat manual. Tehnica elaborată de înnodare necesită mult timp, dar produce un model minunat și, mai presus de toate, o plasă flexibilă la finalul procesului de fabricație. Hamacul Amaryllis are un model frumos roșu-alb-roșu (hamacul austriac original). Cu o suprafață de întins de 2 metri și o plasă flexibilă și mai ales fină, cu o lățime de cel puțin 2 metri, este ideal pentru a sta singur în hamac în cruce sau pentru a vă bucura de grădină în cuplu.
Date:
| Greutate | 1050 grs/ 2.29 pounds |
| Suprafață de întindere | 2.00 metri / 6.7 ft |
| Lățime (întinsă) | 2 metri / 5 ft |
| Lungime totală | 4 metri / 13.33 ft |
| Distanța minimă pentru fixare | 3.4 metri |
| capacitate maximă de încărcare | 220 kilograme / 478 pounds |
Cadrul nu este inclus. Deoarece acest hamac este fabricat manual, valorile reale pot varia ușor
| Origin | Mexico |
|---|---|
| Manufacturer | MacaMex |
| Product type | Double Hammock |
| Manufacturer Product Line | Double |
| Color | multicolor |
| greutate | 1.100000 |
| ready for dispatch (Days/Hours) | 24h |
| Recycled | Nu |
| persons | 2 persons |
| number of layers | Single Layered |
| Width of lying surface | 200 |
| Lățime aprox. | 200 |
| Lungimea suprafeței de culcare | 210 |
| Lungime totală aprox. | 410 |
| Spreader bar Length | n/a |
| Spreader bar Length | 0,00 cm |
| capacitate maximă de încărcare | 220 |
| Lying surface approx. | min. 200 cm x 200 cm |
| grosimea firului | ~0.9mm (1/32") |
| material | cotton |
| * | Handicrafts - length may vary slightly |
| Pillow included | Nu |
| Carrying bag included | Nu |
| Hammock included | Da |
| Stand included | Nu |
Customer Reviews
Ratings & Reviews
We found other products you might like!





















