Be the first to review this product
Cele mai frumoase culori ale verii au fost folosite în Vida de la luz. Acest hamac din pânză de înaltă calitate
pentru două persoane este simplu și totuși atât de unic și vibrant în culori. Luz înseamnă lumină în spaniolă. Lumina verii este soarele în galben strălucitor. Razele soarelui strălucesc și reflectă lumina în marea cristalină și turcoaz
. Acest spectacol poate fi observat și savurat în Caraibe și pe alte plaje frumoase din întreaga lume.
Roșul cald al sudului combină cerul și pământul pentru a crea această compoziție cromatică.
Vida de la luz este un hamac dublu Barsilian realizat manual din bumbac 100% din fibre lungi. Țesătura este deosebit de bine țesută. Spre deosebire de bumbacul reciclat, firele lungi absorb mai bine pigmenții de culoare și pot fi transformate într-o țesătură fără puf în culori puternice. O mare importanță a fost acordată calității în fabricarea acestui hamac din pânză mare. Buclele de suspendare sunt cusute de patru ori pentru a asigura o bună fixare. Corzile de suspendare ale Vida de luz sunt ținute fiecare de două bucle și sunt în aceeași culoare turcoaz vibrantă ca și hamacul
. Vă puteți întinde confortabil pe diagonală în acest leagăn de suflet cu lățimea de 160 cm, singur sau vă puteți relaxa în cuplu.
| EAN | 9120055131120 |
|---|---|
| Origin | Brazil |
| Manufacturer | MacaMex |
| Product type | Double Hammock |
| Manufacturer Product Line | Vida |
| Color | multicolor |
| greutate | 1.500000 |
| ready for dispatch (Days/Hours) | 24h |
| Recycled | Nu |
| persons | 2 persons |
| Dimensions | 360 x 160 cm |
| number of layers | Single Layered |
| Width of lying surface | 160 |
| Lățime aprox. | 160 |
| Lungimea suprafeței de culcare | 240 |
| Lungime totală aprox. | 360 |
| Spreader bar Length | n/a |
| Spreader bar Length | 0,00 cm |
| capacitate maximă de încărcare | 160 |
| Lying surface approx. | 240 x 160 cm |
| Required minimum distance (cm) | 320 |
| material | cotton |
| Pillow included | Nu |
| Carrying bag included | Nu |
| Hammock included | Da |
| Stand included | Nu |




















